TV Programları

Stajyer Sinema

Stajyer Sinema Üniversite öğrencilerinin el emeği ve imkanlarıyla hazırlanmış, kısa film ve animasyonları izleyicilerle buluşturan ve sektörde ki deneyimli isimler ile değerlendiren program.

JoyStick

JoyStick Her hafta sizlere oyunlar ve teknolojiler ile alakalı en güncel haberleri ve gelişmeleri aktaran program. Teklonoji ve Video oyunlarını sevenleri yeni çıkan ürünler ve video oyunları hakkında bilgilendirmek programımızın ilk hedefidir. Sıkıcı,rutin ve dili ağır, anlaşılması zor programlar dışında her kitleden kişiye hitap edebilecek bir program olmasıyla birlikte mizahi tarafıyla ürünler ve video oyunları […]

Twicher

Twicher Oyun tutkunları için bilgisayar, mobil ve konsol oyunlarından kesitler, eğlenceli anlar ve bölüm sonu canavarları ile dolu program.

Komik Mi ?

Komik Mi ? Komik mi ? sorusuyla yola çıkarak birçoğumuzu gülümseten kaza videoları, sakarlık videoları aslında gerçekten komik mi? diye sorgulatan program. siz de videolarınızı bize göndererek komik mi değil mi öğrenmek isterseniz [email protected] e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Sektör Peşinde

Sektör Peşinde Türkiye’nin çeşitli bölgelerini gezerek, işletmeleri tanıtan ve meslekleri öğreten program. Meslekler ve Sektörler ile alakalı tüm merak ettiklerinizi işinin öncülerine soruyoruz.Gelin beraber öğrenelim siz de işletmenizin tanıtımını yaparak işletmenizi internette ve sektörde bilinir hale getirmek isterseniz [email protected] e-posta adresine gönderebilirsiniz.  
Türkiye'nin İnternet Televizyonu We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications